1 / 2

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis detaliu prekės aprašymu.

Milwaukee

Gręžimo karūnų komplektas 4/6 (17 vnt)

Prekės kodas: 49224102

217,60 € Prekė sandėlyje

Aprašymas

Komplektą sudaro:
• 20, 22, 25, 32, 40, 44, 51, 57, 64, 65, 67, 68, 76 mm skylių pjovimo karūnėlės.
• Ašis 14-30 mm karūnėlėms, ašis 32-152 mm karūnėlėms, 2 vnt centravimo grąžtai, šešiakampis raktas, lagaminėlis.

• Moderniausia technologija užtikrina didžiausią produktyvumą.

• Dantukų dizainas: 4–6 dantų colyje dizainas su teigiamu 10° dantų kampu pasižymi šiais privalumais: Greitesnis ir agresyvesnis pjūvis. Dėl geresnio karščio išskaidymo pjovimo metu dantys ilgiau išlieka aštrūs. Gilesnės išlenktos kiaurymės efektyviau šalina drožles ir neleidžia užsikimšti bei įkaisti. Dėl specialios formos dantų kampo yra mažesnė tikimybė išplėšti plonesnes medžiagas. Dantys yra pakaitomis pakreipti į šoną siekiant sumažinti strigimą ir trintį. Reikia mažiau spausti – tai pasiekiama derinant agresyvią dantų geometriją ir gerą drožlių šalinimą, o dėl to gręžiant reikia naudoti mažiau jėgos.

• Dantų medžiaga – dantytai skylių pjovimo pjūklo daliai naudojamas Matrix II tipo aukščiausios kokybės greitapjovis plienas. Matrix II plieno sudėtyje yra 8 proc. kobalto, o tai leidžia dantims išlikti kietais netgi esant aukštai darbinei temperatūrai pjaunat metalą. Dvimetalė konstrukcija – greitapjūvio plieno dantys lazeriu privirinti prie gausiai legiruoto plieno korpuso. Tada siekiant didžiausio patvarumo ir ilgiausio tarnavimo laiko dantys grūdinami vakuume iki 65 HRC klasės 600 °C temperatūroje. Dėl didelio Matrix II medžiagos atsparumo dėvėjimuisi šie skylių pjovimo pjūklai idealiai tinka pjauti sudėtingas ir kietas medžiagas, tokias kaip nerūdijantysis plienas bei rūgščiai atsparus plienas, taip pat minkštesnes medžiagas, tokias kaip medis.

• 1,27 mm storio plieninis skylių pjovimo pjūklo korpusas yra pakankamai tvirtas, kad išlaikytų formą, bet tuo pačiu ir elastingas. Efektyvus pjovimo gylis 41 mm.

• Atraminės plokštelės dizainas: atraminės plokštelės yra pagamintos iš storo plieno, todėl bėgant laikui skylės nesiplės. Storos nugarėlės suteikia stiprumo ir tvirtumo, mažina vibracijas. 4 skylės lengvesniam ašies įstatymui Idealiai pagaminta apvali atraminė plokštelė ypač svarbi didesnio skersmens skylių pjovimo pjūklams.

• Įstriži grioveliai palengvina šerdies šalinimą ir išmetimą.

• Naudojimas: Aukštos kokybės gamybos būdai užtikrina didelį sukimosi tikslumą, todėl šie skylių pjovimo pjūklai tinka tiek rankiniams grąžtams, tiek gręžimo staklėms (tik su rankiniu pastūmos mechanizmu).

• Šie kokybiški skylių pjovimo pjūklai yra idealus sprendimas visų tipų medžiagų pjaustymui: – Iki 1000 N/mm² tvirtumo plienas – Nerūdijantysis ir rūgščiai atsparus plienas – Spalvotieji metalai – Ketus – Aliuminis – Mediena – Vidutinio tankio medienos plaušo plokštės (MDF) – Gipso kartonas – Daugiasluoksnės medžiagos – PVC.

Papildomą informaciją suteiks

MILWAUKEE | MAKITA  grupės vadovas

Ramūnas Venckevičius
Tel. +370 700 71010
El. paštas ramunas@ginalas.lt

MILWAUKEE | MAKITA vadybininkas

Kęstutis Juškevičius
Tel. +370 700 71010 
El. paštas kestutis@ginalas.lt

Panašios prekės