1 / 2

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis detaliu prekės aprašymu.

Naujiena
Milwaukee

Gręžimo karūna Bi-Metal Hole Dozer, Ø76mm

Skersmuo: 76 mm

Prekės kodas: 49560173

23,35 € Prekė sandėlyje

Aprašymas

Moderniausia technologija užtikrina didžiausią produktyvumą.
Dantukų dizainas – 3,5 dantukų colyje su teigiamu 10° kampu pasižymi šiais privalumais: - Greitesnis ir agresyvesnis pjūvis. - Dėl geresnio karščio išskaidymo pjovimo metu dantukai ilgiau išlieka aštrūs. - Gilesnės išlenktos kiaurymės efektyviau šalina drožles ir neleidžia užsikimšti bei įkaisti. - Dėl specialios formos dantų kampo yra mažesnė tikimybė išplėšti plonesnes medžiagas. - Dantys yra pakaitomis pakreipti į šoną siekiant sumažinti strigimą ir trintį. - Reikia mažiau spausti - tai pasiekiama derinant agresyvią dantukų geometriją ir gerą drožlių šalinimą, o dėl to gręžiant reikia naudoti mažiau jėgos.
Dantų medžiaga – dantytai skylių pjovimo pjūklo daliai naudojamas Matrix II tipo aukščiausios kokybės greitapjovis plienas. Matrix II plieno sudėtyje yra 8 proc. kobalto, o tai leidžia dantims išlikti kietais netgi esant aukštai darbinei temperatūrai pjau.
Skylių pjovimo pjūklo korpusas – 1,27 mm storio plieninis skylių pjovimo pjūklo korpusas yra pakankamai tvirtas, kad išlaikytų formą, bet yra ir elastingas. – Efektyvus pjovimo gylis 41 mm.
Atraminės plokštelės dizainas: atraminės plokštelės yra pagamintos iš storo plieno, todėl bėgant laikui skylės nesiplės. Storos nugarėlės suteikia stiprumo ir tvirtumo, mažina vibracijas. 4 skylės lengvesniam ašies įstatymui Idealiai pagaminta apvali atrama.
Kelių lizdų konstrukcija palengvina pašalinti ir išstumti šerdį.
Naudojimas – Aukštos kokybės gamybos būdai užtikrina didelį sukimosi tikslumą, todėl šie skylių pjovimo pjūklai tinka tiek rankiniams grąžtams, tiek gręžimo staklėms (tik su rankiniu pastūmos mechanizmu).
Šis aukštos kokybės karūnos puikiai tinka visų tipų medžiagoms pjauti: - Iki 1000 N/mm² tvirtumo plienas - Nerūdijantysis ir rūgščiai atsparus plienas - Spalvotieji metalai - Ketus - Aliuminis - Mediena - Vidutinio tankio medienos plaušo plokštės (MDF) - Gipso kartonas - Daugiasluoksnės medžiagos - PVC.

Specifikacijos

Skersmuo 76 mm
Darbinis ilgis 41 mm
Metalo tipas Bi-metal

Papildomą informaciją suteiks

MILWAUKEE | MAKITA  grupės vadovas

Ramūnas Venckevičius
Tel. +370 700 71010
El. paštas ramunas@ginalas.lt

MILWAUKEE | MAKITA vadybininkas

Kęstutis Juškevičius
Tel. +370 700 71010 
El. paštas kestutis@ginalas.lt

Panašios prekės