Fiskars mokymai

Fiskars mokymai

FISKARS naujienų pristatymas Mocevičiaus firmoje Ginalas

2024 m. vasario 22 d., Mocevičiaus firmoje „Ginalas”, viena iš pirmaujančių pasaulio sodo ir virtuvės įrankių gamintojų, FISKARS, pristatė savo naujausias produktų linijas, įtraukiančias įvairius tvarumo ir inovacijų elementus.

Viena iš pagrindinių naujovių urbanistinio sodo įrankių linija SOLID, sukurta atsižvelgiant į miesto sodininkystės iššūkius. Ši linija akcentuoja efektyvų darbą ribotoje erdvėje ir skatina miestų želdinimo plėtrą, todėl taps nepakeičiama priemone miestiečiams, norintiems sukurpti savo miesto oazę.

Kitas pristatytas naujinimas patobulinta X-serijos kirvių linija, kurios siekis užtikrinti dar didesnį našumą ir komfortą vartotojams. Tai puikus pavyzdys, rodantis FISKARS meistriškumą įrankių gamyboje.

Be to, įmonė pristatė atnaujintus ir patobulintus laistymo įrankius, skirtus optimizuoti laistymo procesą, sumažinti vandens švaistymą ir skatinti augalų sveikatą. Šie įrankiai atspindi įmonės įsipareigojimą aplinkai bei efektyviam resursų naudojimui.

Virtuvės įrankių kategorijoje, FISKARS pristatė naują Taiten peilių, puodų ir keptuvių liniją, pasižyminčią aukšta kokybe, funkcionalumu ir moderniu dizainu.

Šis renginys buvo ne tik proga susipažinti su naujausiomis rinkos tendencijomis ir inovatyviais sprendimais, bet ir puiki galimybė klientams dalyvauti praktiniuose mokymuose ir produktų demonstracijose. Tai pabrėžė FISKARS įsipareigojimą ne tik kurti aukštos kokybės ir inovatyvius produktus, bet ir veikti atsakingai, skatinant tvarumo principus tiek sodo, tiek virtuvės įrankių srityse. FISKARS siekia padėti vartotojams efektyviau ir tvariau tvarkyti mus supančią aplinką, o šis renginys buvo dar vienas žingsnis šia kryptimi.