FISKARS „PowerGear X“ serijos įrankiai

Visame pasaulyje FISKARS vardas siejamas su ilgamete kokybe, inovacijomis ir aukštais darbo rezultatais. Dar 1649 m. mažame Fiskars miestelyje (Suomijoje) įkurta įmonė šiandien yra tapusi didele korporacija, apimančia keturis kontinentus ir turinčia savo įmones daugiau nei dvidešimtyje pasaulio šalių. Daugiau nei 30 metų gaminamos žirklės oranžinėmis rankenomis tapo neatsiejamu FISKARS veidu ir mūsų kasdienybės dalimi, kuri pakeitė žmogaus požiūrį į kirpimo / pjovimo procesą, suteikė daugiau aštrumo, patogumo ir komforto. Plėsdamasi įmonė apėmė vis daugiau žmogaus veiklos sričių, todėl šiandien siūlo plačią prekių pasiūlą sodui, daržui, stovyklavimui, meistravimui, siuvimui, virtuvės darbams. Nuo pirmųjų dienų didžiausias FISKARS dėmesys buvo skiriamas pirkėjų poreikių realizacijai, todėl bendrovė nuolatos įrodo savo įrankių kokybę, patogumą, ergonomišką ir saugų naudojimą.

Kodėl FISKARS „PowerGear™ X“?

1. Universalių įrankių šeima. FISKARS supranta, kad darbui sode vieno įrankio nepakanka. „PowerGear™ X“ serijos branduolį sudaro sekatoriai, šakų žirklės, medžių genėtuvai, gyvatvorių žirklės – įrankiai, padedantys išspręsti praktiškai visus pjaustymo darbus. Novatoriškais sprendimais pagrįsta technologija sukurta žmonėms, vertinantiems greitą ir saugų darbą, tikslų ir produktyvų rezultatą.

2. Mažiau nuovargio ir skausmo. Sodo priežiūra – rimtas iššūkis net ir patyrusiam specialistui. Naudojant netinkamus įrankius, jau po pusvalandžio darbo pradedame jausti rankų nuovargį ir erzinantį skausmą. FISKARS siūlo sprendimą – dėl unikalaus patentuoto mechanizmo „PowerGear™“ įrankiai yra tris kartus galingesni, o tai reiškia mažesnį rankų nuovargį ir skausmą. Preciziškai pagaląsti nerūdijančio plieno ašmenys ir trintį sumažinanti PTFE danga tampa inovatyvaus įrankio pagrindu.

3. Daugiau patogumo. Net ir aštraus plieno įrankis gali būti nepatogus ir varginantis, tačiau FISKARS „PowerGear™“ įrankiai skurti specialiai taip, kad būtų dar patogesni, ergonomiškesni ir lengviau naudojami. „PowerGear“ mechanizmas sumažina pasipriešinimą kirpimui ir įtampą raumenims, o unikali „SoftGrip™“ medžiaga ir 3D kontūras reikalauja mažesnės jėgos įrankio laikymui.

4. Ilgesnis naudojimas. Visame pasaulyjeFISKARS vardas siejamas su patvariais, ilgai nesidėvinčiais ir ilgaamžę eksploataciją užtikrinančiais įrankiais. „PowerGear™ X“ serija sukurta tuo pačiu principu – siūlant pirkėjui tai, kas geriausia! Šiuolaikinės gamybos technologijos užtikrina, kad nerūdijančio plieno ašmenys ilgą laiką išlaikys savo pirminį aštrumą, o įrankių rankenos – nepriekaištingą kokybę ir atsparumą net ir sudėtingiausiomis oro sąlygoms.

5. Subtilus dizainas. „PowerGear™ X“ įrankiai – tai ne tik patogus, lengvas ir produktyvus darbas, bet ir neatsiejama Jūsų įvaizdžio dalis. Tai lengvi, ergonomiški, patogūs įrankiai, išsiskiriantys savo lengvumu, pasaulyje atpažįstama oranžine spalva, aukštais patvarumo rodikliais, subtiliu dizainu ir universalumu.