Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis detaliu prekės aprašymu.

Gerber

Peilis Gerber Covert- Double Bevel 154CM, Black, Serrated

Prekės kodas: 05786

273 € Prekė sandėlyje

Aprašymas

Taktinis prisegamas peilis Gerber Covert (lenktinis, juodas).

Tai išskirtinis peilis Gerber Covert Double Bevel. Šis peilis sukurtas pulkininko Rex Applegate turinčio daugiau nei 40 metų peilių kūrimo patirties ir kartu žinomo kovinės savigynos srityje. Applegate peilių šeima vertinama kaip ilgametis pulkininko atsidavimo, patirties  ir paskirties pajautimo simbolis. Šie peiliai užsitarnavo tarptautinį pripažinimą kaip vieni geriausių tarp taktinių lenktinių peilių.

Tai puikaus dizaino, lengvas ir puikiai subalansuotas peilis. Jis turi iš dalies dantytus 154 CM plieno ašmenis kurie gali įveikti ir pačias tvirčiausias medžiagas. Peilis turi kišeninį laikiklį („klipsą“) kuris pagamintas iš nerūdijančio plieno, naudotojo saugumui užtikrinti ašmenys patikimai fiksuojami patentuotu dvigubu ROTO užraktu.

Gerber Covert Double Bevel kaip ir visi kariniai - taktiniai produktai, gaminami JAV Portlande, Oregono valstijoje.

Gerber Covert Double Bevel įvertins kiekvienas ieškantis tinkamo ne tik kasdieniam nešiojimui, bet ir rimtam naudojimui.

Specifikacijos

Bendras ilgis, cm 22,1 cm
Dantyti ašmenys Taip
Geležtės atlenkimas viena ranka Taip
Geležtės ilgis, cm 9,63 cm
Geležtės padengimas Taip
Geležtės užraktas Taip, dvigubas ROTO
Prisegimas prie diržo Taip
Skylė virvutei Taip
Svoris 119 g
Plieno markė 154 CM

Papildomą informaciją suteiks

GERBER vadybininkas

Gediminas Kutulis
Tel. +370 700 71010
El. paštas gediminas@ginalas.lt

Panašios prekės